Wyszukiwarka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach wypełnij formularz.

Vv

O nas

Oferujemy profesjonalny zakresu usług dla osób kupujących na hiszpańskim czy portugalskim wybrzeżu swoją wymarzoną nieruchomość wakacyjną lub inwestujących w nieruchomości inwestycyjne z gwarancją najmu w różnych zakątkach świata, gdzie gwarantowany wynajem daje inwestorom pasywny dochód.

W 2018 roku rozszerzyliśmy Naszą ofertę o nieruchomości inwestycyjne w Polsce, Wielkiej Brytanii, Chorwacji, we Włoszech, Wyspy Zielonego Przylądka gwarantujące wynajem Państwa nieruchomości, który zarządzany jest przez profesjonalne firmy z wieloletnim doświadczeniem.

Gotowce Inwestycyjne które dają Państwu pasywny dochód stały się bardzo -popularne ze względu na wysoką stopę zwrotu od 7% do 10%, zamiast trzymać gotówkę w banku Nasi inwestorzy zdecydowanie wolą inwestować w nieruchomości typu gotowiec inwestycyjny czyli duże apartamenty konwertowane w mniejsze pokoje jak kawalerki lub typu condo hotel z gwarancja najmu.

Poza tym rozszerzyliśmy Naszą działalność o pozyskiwanie finansowań dla Naszych klientów oraz dla Naszych inwestorów współpracując z bankami, funduszami i prywatnymi inwestorami. Pozyskujemy finansowania czy to na zakup wymarzonej nieruchomości czy to na wartościowe projekty inwestycyjne. Nasi doradcy finansowi posiadają dostęp do banków , do prywatnych inwestorów, do funduszy zagranicznych i dzięki temu z łatwością są w stanie ocenić jakie możliwości na otrzymanie finansowania ma dany klient czy dana firma po zweryfikowaniu wstępnych dokumentów firmy lub danego projektu.

Często nasi klienci otrzymują finansowania/kredyty pomimo iż wcześniej w danym banku czy funduszu otrzymali negatywną opinie.
Dlaczego bo maja wypracowane przez lata kontakty bezpośrednio do dyrektorów banków i dzięki temu są bardziej elastyczni.

Potrzebujesz kredytu na bieżącą działalność, na inwestycję, na dofinansowanie firmy, na skonsolidowanie, na wartościowe projekty to zapraszamy.

Kompleksowa obsługa Naszych partnerów, doskonała znajomość lokalnych rynków to podstawa sukcesu w sprzedaży wysokiej jakości domów, apartamentów, willi czy gotowców inwestycyjnych.

Jeśli są Państwo zainteresowani Naszymi usługami to zapraszamy do kontaktu czy to mailowego czy telefonicznego.

Designed by Possible