Wyszukiwarka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach wypełnij formularz.

Vv

Nieruchomości Inwestycyjne Włochy

 

!!!NOWOŚĆ!!!

 

Włochy | Veneto | Cavallino - Treporti

 

 

Inwestycyjne domy kempingowe przy plaży - 8% rocznie

 

Okazja inwestycji w domy kempingowe klasy premium umiejscowione na pięknej Chorwackiej wyspie zaraz przy plaży. 8% zwrotu z najmu i 4 tygodnie pobytu właścicielskiego. 

Wszystkie domy są w pełni wyposażone, umeblowane, wyposażone w klimatyzację i szereg innych udogodnień niezbędnych do spędzenia w nich idealnych wakacji. Dodatkowym atutem jest zadaszony taras o powierzchni ponad 20 m2, który jest nieodłącznym elementem każdego z wakacyjnych domów.

Domy występują w wersji z 2 lub 3 sypialniami i mogą komfortowo pomieścić do 6 lub 8 osób.

Domy wakacyjne są produkowane z najwyższej jakości materiałów zgodnie z europejskimi standardami EN 1647, EN 1949, EN 721 oraz ISO 9001. Modułowa konstrukcja na szkielecie z galwanizowanej stali zapewnia trwałośc użytych rozwiązań bez ryzyka nagłego pogorszenia jakości materiału, co często ma miejsce w przypadku szkieletu drewnianego. Wszystkie ściany domu zapewniają oddychalność wnętrza i mają doskonałe właściwości izolacyjne. Są zabezpieczone przed działaniem wody i wnikaniu wilgoci, a ich czyszczenie nie wymaga stosowania specjalnych środków.

Szczegóły w poniższym linku:

https://www.realestate-pegasus.com/oferta/2890/dom-sprzedaz-cavallino-treporti

 

 

Designed by Possible