Wyszukiwarka

Newsletter

Jeśli chcesz otrzymywać informacje o nowych ofertach wypełnij formularz.

Vv

O nas

Od początku misją naszej firmy było i jest oferowanie profesjonalnego zakresu usług dla osób kupujących na wybrzeżu Costa Blanca lub inwestujących w nieruchomości w tym pięknym zakątku Morza Śródziemnego.

Współpracujemy z najlepszymi agentami nieruchomości i deweloperami na wybrzeżu Costa Blanca, których wieloletnie doświadczenie gwarantuje najwyższą jakość usług. W 2018 roku rozszerzyliśy Naszą ofertę o nieruchomosci inwestycyjne w Wielkiej Brytanii z gwarancją najmu.

Kompleksowa obsługa Naszych partnerów, doskonała znajomość lokalnego rynku, nasi wyszkoleni agenci nieruchomości to podstawa sukcesu w sprzedaży wysokiej jakości domów, apartamentów i willi.

Wszyscy nasi agenci nieruchomości to najbardziej wykwalifikowani pracownicy, którzy pomogą Państwu w podjęciu decyzji w całym procesie zakupu nieruchomości, począwszy od odbioru z lotniska, pomocy w zakwaterowaniu na czas załatwienia formalności, w zdobyciu ewentualnego kredytu po formalności notarialne.

Dla zainteresowanych dobrą stopą zwrotu z inwestycji oferujemy poprowadzenie wynajmu zakupionych nieruchomości. Dzięki naszej obsłudze posprzedażowej zakupiona nieruchomość nie będzie tylko wakacyjną nieruchomością,  ale dodatkowym źródłem dochodu.

Dzięki bezpośrednim połączeniom lotniczym do Alicante ten region jest teraz jeszcze bliżej Polski niż kiedykolwiek. Bezpośrednie przeloty z Polski do Alicante zapewniają linie lotnicze NorwegianRyanair oraz Wizz Air. Loty odbywają się z Warszawy, Krakowa, Katowic, Gdańska oraz Wrocławia.

 

Jeśli są Państwo zainteresowani kupnem, sprzedażą bądź wynajmem zakupionej nieruchomości na wschodnim wybrzeżu Hiszpanii to zapraszamy do kontaktu i korzystania z naszych usług.

 

Przy zakupie nieruchomości nie pobieramy od Państwa żadnych prowizji.

Designed by Possible